1

Тема: Отзывы о курсе для беременных "В ожидании Чуда"

В этом разделе вы можете оставить свой отзыв о прохождении курса подготовки к родам и материнству "В ожидании чуда" 6,7 февраля и 13, 21 февраля 2016 года smile

Лекторы курса:
- акушер-гинеколог, она же доула, позитивная и поддерживающая, учит слышать свое тело - Наталия Якубчик
- ведущий специалист по грудному вскармливанию и уходу за ребенком, любимый мамами лектор, теплая и добрая - Ольга Федорченко

Отредактировано Елена Любивая (22.02.2016 14:23:30)

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине

2

Re: Отзывы о курсе для беременных "В ожидании Чуда"

Были с мужем на курсах подготовки к родам и материнству "В ожидании чуда".
Одни положительные впечатления! Огромное спасибо за структурированную и полезную информацию, за внимание к  возможно глупым вопросам))) Лекторы уделяли время любой затронутой слушателями теме и, по моему мнению, нераскрытых тем не осталось! Спасибо Наталии и Ольге за внимание и знания! Отдельное спасибо Елене за организацию и отзывчивость))))

3

Re: Отзывы о курсе для беременных "В ожидании Чуда"

Ми з чоловіком висловлюємо велику вдячність за безцінну інформацію та знання, отримані на курсах для вагітних "В очікуванні чуда"! Окрема подяка лекторам Наталії і Ользі!  Курс дуже компактний (всього 4 заняття). Для нас це було тільки перевагою в умовах дефіциту вільного часу. Ми готувались і готуємось до пологів уже давно. Прочитано багато книг та переглянуто інших матеріалів. Тим не менш, питань залишалось дуже багато. Лектори курсу закрили прогалини smile Вся інформація курсу має практичний характер. Більше того, багато інформації та знань, які не просто знайти в інших джерелах. Всі знання мають прикладний характер, в тому числі базований на величезному досвіді лекторів. Інформація подавалась в доступній та цікавій формі. Після проходження курсу з'явилась впевненість, що батьківство та материнство - це складна наука, яка піддається освоєнню. Бажаємо центру подальшого розвитку, а майбутнім батькам - не вагатись з вибором курсів і запинятись на курсі "В очікуванні чуда".

4

Re: Отзывы о курсе для беременных "В ожидании Чуда"

Доброго вечора! Ви не повірите,але я безкоштовно виграла на фейсбуке ,,Курс подготовки для беременных!,, А ж на 6 занять по дві  години. Особлива подяка за проведення конкурсу та теплій зустрічі Маргариті Лежепековій. В теперішній час рідко зустрінеш таку людину. Мамочкі та вагітні рекомендую  Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України. Всі лекціі організовани тільки за материнське годування та любов , а головне ніякої хімії (смесі).