1

Тема: гнійна ангіна у малюка

Добрий день. Величезне спасибі вашому сайту. Завдяки вам я успішно налагодила гв, хоча поряд всі не вірили. Зараз синочку 1 рік і місяць. Йдуть 7і8 нижні зуби-"глазні". Піднялась температура, хоча до того зуби йшли добре. 37.5-38.2. Лікар оглянув-гнійна ангіна. Каже щось взяв брудне до рота. Виписав зіннат 5 мл 2 рази на день. Пробіотик ентерол, каплі алерзин. Септіфріл та обліпихова олія. 5 днів. Можливо, можна без пробіотика, якщо я досі кормлю груддю. Чи він корисний, в інструкції пише при діареї...алерзин, може, теж відминити,щоб не загружати організм...і септефріл незнаю чи треба...на скільки шкідливий цей антибіотик. Чи можна відновити мікрофлору чимось іншим. До цього нічим серйозним не хворіли. Дякую.

2

Re: гнійна ангіна у малюка

Добрый день!
Благодарю вас за вопрос, он нынче очень актуален, так как назначение пробиотиков вошло в обиход врачей, хотя их эффективность не доказана.
На фоне антибиотикотерапии , действительно, может появиться послабление стула, вздутие и другие расстройства ЖКТ, но после прекращения курса терапии  на ГВ все быстро придет в состояние баланса (http://www.llli.org/russian/oa/dysbacteriosis.html). Следовательно- пробиотик не обязателен.
Алерзин, скорее, стоит оставить, возможно, у вашего педиатра были причины назначить антигистаминный препарат, то же самое скажу и о Септефриле. Я ведь не осматривала вашего малыша, а заочные консультации-это не очень корректно.
Надеюсь, смогла немного помочь вам в вашем вопросе, скорейшего выздоровления!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию