1

Тема: Відгук про візит Крупп Катерини. Подяка від родини!

Після повернення із пологового будинку, на 5 день перебування вдома, я зрозуміла, що мені терміново потрібна порція корисної інформації про ГВ. Курси під час вагітності та масса статей в інтернеті не допомогли. Тому я викликала консультанта із Молочні Ріки і до нас приїхала Катерина Крупп.
Перше, що вона зробила, переступивши поріг квартири, - вимила руки, зібрала волосся в пучок і  переодяглася. Це одразу дуже мені сподобалося, так як я ціную чистоту, особливо у питаннях догляду за дитиною.
За 2,5 години консультації Катерина навчила правильно прикладати малечу до грудей, показала найзручніші пози для годування (з урахуванням зробленої мені під час пологів епізіотомії), розказала все про харчування для мами, що годує. При цьому пояснювала все спокійно, підбадьорювала, коли щось не виходило з першого/другого разу.
За великим рахунком, Катерина спала наші ночі! Вміючи тепер годувати лежачи, не треба вставати посеред ночі та витрачати колосальну кількість сил на годування. Можна з мінімальними затратами енергії годувати маля, не піднімаючись із ліжка. Нерви ціліші, втоми значно менше, атмосфера в домі значно краща!
Ще раз ДЯКУЄМО, Катерина. Ви професіонал, який творить дива в сучасних родинах!

2

Re: Відгук про візит Крупп Катерини. Подяка від родини!

Єлено, дякую за теплі слова, я дуже рада, що змогла Вам допомогти! Мені дуже приємно, коли у мами та дитинки все виходить і грудне вигодовування приносить користь і задоволення! Бажаю Вам із синочком довгого і легкого годування та спокійних ночей!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17