1

Тема: Мы очень благодарны Татьяне Сологуб:)

Ох, кормление сыночка у нас началось с накладки в роддоме, болезненных сосков, смеси и потом кормления с накладкой  дома... как же это напрягало!:( и вот я (даже не я, а муж) решились вызвать консультанта по ГВ. И к нам пришла замечательная Татьяна Сологуб:) Со дня консультации мы ни разу не пользовались накладкой, сейчас уже даже не вспомню, где она. Татьяна не только помогла приложить малыша, мы проработали три позы, но и очень много рассказала об организации ГВ. Кроме того, Татьяна с нами на связи и сейчас:) Наша фея ГВ:) Спасибо ещё раз:)

2

Re: Мы очень благодарны Татьяне Сологуб:)

Юлия, я очень рада, что всё получилось! Пусть ещё долгое время кормления приносят Вам и сыночку пользу и радость!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

3

ох,як я переживала, що наша манюня майже не спить (як мені здавалося) з народження!!!чекала коли ж то вона поспить хоча б годинку сама?дійшло до того , що я була як оголений нерв, переживала за дитину, що в неї з психікою щось буде, якщо спатиме по 20,30,40 хв. всі- чоловік, бабуля, манюня,були нервові, бо мама переживала і давала усім розгон))в інтернеті написано скрізь по різному щодо сну дитини. Дякую Тетяні Сологуб, що прийшла розказала багато інформації про сон грудної дитини, пояснила причини, порадила як покращити сон дитинці, а відтак і усій сімї, показала,якими методами досягти кращого результату у відношенні сну...потихеньку у нас все виходить з манюнею)а найголовніше - що я заспокоїлася і тепер спокіно відношусь до коротких снів дитини. тим паче ,що Варюше себе прекрасно почуває після таких снів і приводів для переживань немає))спокійна мама - спокійне дитя= щасливе)
дякую Тетяні і молочним рікам, що ви розвиваєте цю галузь і вчитесь нового і приносите радість і спокій в сім"ї)))

4

недавно я зрозуміла, що моїй дитині, коли я її годую молоко б"є фонтаном і вона захлинається. із-за цього у нас істерики під час кожного годування.я думала, що у мене гиперлактація., але Тетяна пояснила, що це в мене причина трохи в іншому і порадила, що робити. будемо пробувати. в будь-який момент можу звернутися до Тетяни, вона завжди допоможе корисними сучасними порадами.зверталася ще за порадами, вже й не памятаю з якими питаннями.це дуже класно , коли консультанти - знаючі люди в сфері грудного вигодовування, що володіють СУЧАСНОЮ інформацією- ведуть тебе і радять в тій чи іншій ситуації.круто!

5

Даша, дякую Вам за теплі слова! Я дуже рада, що змогла допомогти Вам трішки заспокоїтися і відчути ще більше радості від материнства замість хвилювання smile Нехай донечка росте здоровою та гарного сну всій Вашій сім'ї!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию