1

Тема: Уплотнение на ареоле

Доброго дня! Дитині 1,5 місяці. Молока дуже мало, щоб підвищити лактацію постійно зціджувала молоко після годування до останньої краплі. Дитина їла одну грудь і доїдала іншу. Користуємось пустушкою. Нормально набирає вагу. Зараз догодовую 2-3 рази на день сумішшю з бутилочки і коли дуже просить їсти, а 3 години не пройшло і молока в одній робочій груді нема - даю воду... Одна грудь залишилась, бо півтора тижні назад помітила на ареолі під соском ущільнення, наступного дня зціджувала молоко руками і трохи розминаючи ареолу, після цього ущільнення збільшилось... На третій день побігла до хірурга - сказав прикладати капусту. Через 2 дні - діагноз гнійний мастит. Розрізали, дістали приблизно 1мл гною, щодня перев'язки. Температура була 37-38,3. Вчора, сьогодні температури немає. Антибіотики не призначав. Призначив "найз". На перев'язках гній не відділяється. Ущільнення як було - так і залишилось, грудь майже вся червона. Зціджувати не боляче, але молока там дуже мало... І все затікає прямо в рану... Цікаво як довго це все буде заживати?
Під час вагітності в бак посіві був стафілокок золотистий
Після пологів іноді на тілі з'являються фурункули... Чи не пов'язана поява ущільнення з інфекцією в крові?
Зціджене молоко дитині не даю, бо там і бинт і мазь... При зціджуванні все стікає по рані...
Підкажіть скільки разів на день треба зціджувати молоко щоб не зникла лактація і мінімально травмувати рану?
Лікар зовсім не хоче назначати антибіотики, щоб їх з молоком не їла дитина... А може все таки краще попити антибіотики і рана скоріше заживе і ущільнення розм'якне?
Дуже сильно борюсь за кожну краплю молока... А зціджене з хворої груді виливаю майже зі сльозами... Дуже хочеться годувати груддю...