1

Тема: Запрошуємо усіх на відкриття фотовиставки «З молоком матері»!

Запрошуємо усіх на відкриття ІІІ Міжнародної виставки «З молоком матері».

З 19 серпня по 15 вересня 2012 року місто Київ приймає ІІІ Міжнародну виставку «З молоком матері». Експозиція проходитиме у науково-культурно-розважальному центрі Атмасфера, що знаходить у Київському Планетарії за адресою Велика Васильківська, 57/3. Урочисте відкриття відбудеться 19 серпня о 12.00.


Вже третій рік поспіль Центр розвитку родини «Калейдоскоп» і сімейний фотограф Анастасія Черкіс виступають організаторами Міжнародної виставки «З молоком матері». Щорічно виставка стартує на початку серпня у м. Ужгороді і проводиться у рамках Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування. Цьогорічний захід проходить під егідою ЮНІСЕФ, а також підтриманий спілкою дитячих та сімейних фотографів України «ІНФАНО». Виставка внесена в офіційний перелік заходів Всесвітньої спілки підтримки грудного вигодовування (WABA World Breastfeeding Alliance) й відмічена на мапі світу спеціальною позначкою як і інші ініціативи.

Головним завданням виставки є привернути увагу соціуму до важливості грудного вигодовування. Показати, що цей інтимний процес в першу чергу є своєрідним спілкуванням мами з малюком, проявом любові й турботи, необхідною умовою для гармонійного розвитку не тільки фізичної, а й емоційної сфери дитини.

Завдяки грудному вигодовуванню ми виховуємо і ростимо не тільки здорових фізично дітей, але й формуємо впевнених у собі, у навколишньому світі, добрих і відповідальних людей, які трохи згодом стануть вчителями, науковцями, політиками, юристами, лікарями, художниками й іншими дуже важливими для держави людьми.

Цього року майже 30 фотографів із України, Росії, Білорусі, Німеччини та США беруть участь у виставці. Крім того, будуть представлені роботи художників, майстрів прикладного мистецтва. Роботи планується виставляти також у Харкові, Львові, Криму, Москві, Білорусі та Німеччині.

Виставка зібрала саме тих людей, які змогли показати красу і чарівність грудного вигодовування.

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

2

Re: Запрошуємо усіх на відкриття фотовиставки «З молоком матері»!

На самій виставці ви зможете отримати безкоштовну консультацію по грудному вигодовуванню від фахівців групи підтримки грудного вигодовування "Молочні ріки"! У вихідні дні починаючи з 25 серпня по 9 вересня з 12:00 до 14:00

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

3

Re: Запрошуємо усіх на відкриття фотовиставки «З молоком матері»!

Ксенія, у будні? Працює виставка в буденні дні?

Отредактировано kievlyanochka (20.08.2012 08:11:38)