1

Тема: Чи правда, що довге ГВ підвищує ризик захворювань молочної залози?

На моєму рідному формі )) мамусі підняли тему про те, що годування, яке триває більше, ніж півтора року, шкодить грудям. Хтось писав, що їй таке казав мамолог. Хтось, що годувала більше року, утворилася фолікулярна кіста, потрапила в лікарню з підозрою на апоплексію яйника, підозра не підтвердилася, але лікар насварив і виписав таблетки для припинення лактації. Моїй знайомій її гінеколог говорила, щоб вона кидала годувати (малій було десь 2), бо в неї виснажується гіпофіз. Я колись чула від лікаря (правда, в передачі "Вагітна в 16", але говорила акушер-гінеколог, не головна (вона там часто виступала експертом), правда, але й не рядова  smile, тобто це було не з розряду "Одна баба сказала"), таку фразу: "Недостатньо довге, так само, як і надто довге годування грудьми підвищує ризик раку МЗ". Шукала в інтернеті (правда, до мамологів мене ще не заносило), підтвердження цього не знайшла. Де тут міфи, а де реальність?
Дякую!

2

Re: Чи правда, що довге ГВ підвищує ризик захворювань молочної залози?

Подберу материалы и отвечу. wink

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки"МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине

3

Дякую, Наталю, буду чекати з нетерпінням. Я знаходила інформацію про те, що довге годування, навпаки, знижує ризик раку молочної залози, але це на сайтах по ГВ. До мамологів з таким питанням я не зверталася.

4

Не могу отыскать источник, но суть такова: каждый месяц ГВ снижает риск новообразования молочной железы. При том, это касается, как продолжительного ГВ одного ребенка, так и непродолжительного кормления нескольких. Берется во внимание общий "стаж". Но кормим же мы не из-за этого ... wink
Найду исследование, изложу подробнее.

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки"МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине

5

Дякую, буду чекати!