1

Тема: Відмова від груді. 4 місяці

Всім доброї ночі. Не спиться мені.... Ось уже 4 день моя донечка демонструє явну відмову від груді. Нам 4 місяці. Причину я не можу зрозуміти. Підозрюю, що причина може бути в стременах Павлика, які ми одягнули 3 тижні тому. До стремен поведінка була спокійна, їла нормально. Перший тиждень в стременах дуже капризувала і весь час просилася на руки. Зняти ми їх не можемо до вилікування, тобто усунути причину на даний момент неможливо... В 1 місяць у нас був переїзд з одного міста в інше, в 1.5 міс ми проходили курс масажу і лфк. Після переїзду трохи вигиналася біля груді, але тоді минулося. Масаж ніби нормально перенесли. Ще вона дуже не любить процедуру чищення носа (закапуєм аква маріс і тянем аспіратором). Незадовго до відмови була Разова відмова саме після чистки носа. В перші дні відмови ще якось брала грудь раз чи два сама. А сьогодні ... Був апогей. Видно, що хоче грудь, хоче їсти, без неї не може заснути, пропоную - плач, крик, істерика... Годую навколо снів, ношу на руках, підстрибую з нею на фітболі і так трохи брала грудь на засипі. Сьогодні уже й так не хотіла. Я години 3 носила на руках, колихала, на фітболі, співала перед кожним! Кормлінням. За 4 дні я бачу візуально, що вона схудла((( памперси стали сухіші((( сьогодні нам привезуть моловідсмоктувач, буду пробувати кормити ложкою. Вчора намагалася докормити її сумішшю із ложки, а потім з бутилочки. Результат - істерика і відмова((( я вже не витримала сьогодні і розплакалася. Я дуже не хочу втрачати гв! Читала про метод гніздування, але трохи не виходить це влаштувати. Ми живемо самі з чоловіком, ніхто не допомагає біля дитини. Готовка, прання, прибирання на мені. Чоловік до вечора на роботі. Сьогодні спимо з доцею в одному ліжку, але накрила її окремою ковдрою. Чи потрібно однією накриватися? Вийшла в мене трохи сумбурна розповідь, але так у мене зараз і на душі - сум, страх, гнів, невпевненість, провина і жалість до доці. Уявляю, як важко їй і стає ще гірше. Дуже хочу зберегти гв. Якщо хтось пройшов через це і переміг - від пишітесь скільки часу, як... Дякую!!!