1

Тема: Курсы обучение консультантов ГВ, ноябрь 2012

Потрапити на це навчання я хотіла давно, але все обставини складалися не на мою користь. І ось нарешті в листопаді я таки потрапила на омріяний курс. Тепер неймовірно рада поділитися враженнями і подякувати організаторам.
   На навчання я їхала впевнена у своїх знаннях, а як же інакше, якщо власне дитя годувала 2 роки і у подруг була головною порадницею (так я наївна думала:) ). Після першої ж лекції зрозуміла - прогалин у моїх знаннях дуже й дуже багато (а ще в голові купа міфів про ГВ!) Але мушу додати, що такий поворот подій мене дуже потішив, адже я приїхала ВЧИТИСЯ. Ще більше задоволення я одержала, коли збагнула, що інформація, яку нам дають, сама "свіжа", перевірена, як медиками, так і консультантами, а подекуди й просто ексклюзивна.
   Чимало часу лектори приділяти темам, що пов"язані з  доглядом   за малюками та їхній психології. Ці знання дуже потрібні у подальшій роботі консультанта.
   Ще кілька слів про наших лекторів: усі професійні й досвідчені, але при цьому веселі, відкриті, доброзичливі і терплячі до наших нескінченних питань. Атмосфера була дуже приємна, як для робочої smile.
   А ще хочу сказати, що допомагати жінкам відчути сповна таку велику радість материнства, як грудне вигодовування - це неймовірна радість. Якщо ви теж хочете розділити її з нами: ласкаво просимо.
  Дякую усім за гарну організацію навчання і за підтримку, яку ви надаєте навіть по закінченню курсів.

2

Re: Курсы обучение консультантов ГВ, ноябрь 2012

Марина, спасибо большое за ваш отзыв, он важен для нас smile Надеемся мы еще увидимся не раз на конференциях по ГВ и в кругу специалистов smile
В добрый путь! smile

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

3

Видео отзыв о наших курсах: http://www.youtube.com/watch?v=_s5fNwvg … mp;index=3

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

4

Хочу выразить свою огромную благодарность Ксении и всему преподавательскому составу ГПГВ "Молочных рек"!!!
     Меня зовут Мария Онучина, я на данный момент являюсь консультантом по ГВ в городе Симферополе! Я выезжаю на консультации на дому, консультирую по телефону и на форуме мамочек! И это безумно мне нравится, я это люблю!
Отзыв свой долго написать собиралась! После каждого выезда на консультацию, после каждого своего успеха и нового впечатления, связанного с поддержкой грудного вскармливания. Курсы по подготовке консультантов по ГВ дали новый точек в моей жизни, в том направлении, куда хочется мне двигаться дальше и познавать все новые и новые азы в этой сфере. 
   Помогать мамам быть МАМАМИ, чувствовать своего ребенка, избавлять и предостерегать от проблем с кормлением - это так приятно!
    Спасибо, что сделали из меня консультанта! Я горда своей профессией))