1

Тема: Моя історія і подяка Габай Олені

Хочу поділитися з усіма своїм досвідом. Я мама двох чудових хлопців 12 років і 7 місяців.
На жаль, зі своїм старшим сином мені не вдалось годування грудьми, були певні проблеми зі здоров'ям, малюка  догодували з пляшки, як результат - він відмовився від грудей в 3 місяці.
По правді кажучи, чи то я була молода , чи не було такої інформації і агітації за ГВ, як зараз, але я навіть і не зрозуміла, від чого я відмовилась і чого не дала своїй дитині.
Коли я завагітніла вдруге, то я була впевнена, що годуватиму грудьми, бо це чудово і для мами і для дитини. Я була занадто самовпевнена, прочитавши коротеньку замітку в обмінній карті, подумала, що я все це знаю, я ж така вже доросла, тому ніяких курсів, додаткової інформації не потребую.
І ось народився другий син. Відразу в пологовому я прикладала його до грудей, він фактично висів на них цілодобово, молоко прибувало чудово, і виписувались ми на третій день вже з позитивною динамікою у прибавці ваги.
Першою помилкою стала соска. По порадам родичів, я почала давати соску, щоб заспокоїти малюка.
Другою помилкою стало те, що я відклала сина в дитяче ліжечко. Він спав по 3-4 години, я собі раділа, що таке спокійне дитя.Єдине, що мене бентежило, що він і на груді засинав через пару хвилин, тобто їв мало. Десь на третьому тижні дитину як підмінили. Постійно плакав, нічого не могло його заспокоїти, і я помітила, що молока стало набагато менше. Особливо вечорами, груди були порожні, він жалібно хватав     їх і залишався голодним.
Третя помилка - суміш. В один такий пізній вечір, а точніше ніч, тато привіз суміш і ми намагалися погодувати з ложки, шприца без голки, але малюк цікавості особливо не виявив.
Четверта помилка - пляшечка. Ви зрозуміли, я пішла  далі у  боротьбі проти свого ГВ. Офіційна версія як в усіх - мало молока).
На щастя, у мене є дві подруги, які мають успішний досвід ГВ, і одна з них порадила Вашу організацію, сказавши, що переконати мене зможе лише спеціаліст.
Так ми познайомились з Оленою Габай. Вона примчала до нас на наступний день і врятувала від другого фіаско у моєму житті. Дуже м'яко і безапеляційно Олена порадила відмовитись від соски, суміші і пляшечки, ввести сумісний сон, годувати побільше вночі. На всі мої питання у неї були прості і логічні відповіді, все стало на свої місця.
Я заспокоїлась, перечитала весь цей сайт і форум, знайшла багато схожих історій, почала годувати грудьми з розумінням і задоволенням!!!
І зараз, коли часто чую від знайомих, що вони припинили ГВ, бо "мало молока", мені так шкода, що їм не пощастило як мені зустріти такого чудового консультанта як наша Олена)))
Дякую всім чудовим "молочним феям' за боротьбу за здоров'я наших дітей!!!

2

Re: Моя історія і подяка Габай Олені

Дуже дякую Вам за теплі слова та за такий добрий відгук. Я рада, що завдяки нашим старанням у вас все вийшло, та ваша мрія годувати груддю здійснилась. Нехай  ваші хлопчики ростуть здоровими та щасливими!!!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки"МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине