1

Тема: ГВ і вагітність

Дитині 2 роки, я вагітна другою диною (перший триместр). На першу дитину найблищим часом очікує хіміотерапія, для легшого перенесення відлучати від грудей не хотілося б. Але чи є якісь загрози і ризики для плоду? На що варто звернути увагу в цьому випадку? Чи все ж таки потрібно відлучати повністю

2

Re: ГВ і вагітність

Добрий вечір. Дуже співчуваю, що ваша дитина потребує такого серйозного лікування. Надіюсь, що хіміотерапія пройде добре і у вашій сім'ї буде панувати здоров'я і радість.
Відомо, що грудне молоко містить дуже багато імунних факторів і з кожним наступним роком грудного вигодовування їх кількість зростає. Тому, звичайно, у вашому випадку продовження годування грудьми є дуже важливим для кращого перенесення важкої терапії вашою дитиною.
Ваші переживання за перебіг нової вагітності зрозумілі. Ось в цій статті гарно написано про всі нюанси грудного вигодовування старших діток при повторній вагітності http://breastfeeding.org.ua/how/feed/tandem.html . Якщо ваша вагітність протікає без ускладнень і ви себе добре почуваєте, то продовжувати годувати грудьми можна і треба. При цьому потрібно розуміти, що ваш організм годує двох діток і потребує гарного догляду, збалансованого і повноцінного харчування, достатнього відпочинку. Було би дуже добре знайти гінеколога, який є дружнім до грудного вигодовування і міг би грамотно і кваліфіковано вас консультувати.
Бажаю вам сил і терпіння прожити цей нелегкий період життя і здоров'я всій родині!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине

3

Re: ГВ і вагітність

Дуже дякую.