1

Тема: Відгук про роботу консультантів

ДОбрий день. От і я вирішила написати відгук. Рік назад в мене народилась доця. В пологовому підгодовувала сумішшю, адже при контрольному зважуванні дитина і грама не набирала. Коли приїхала додому, дитина постійно плакала, мені рідні ставлять вердикт: " у нас порода не молочна. Мама мене годувала сумішшю. бабуся мою маму також годувала сумішшю. І ти будеш годувати сумішшю." Та для мене годування сумішшю прирівнювалось до вердикту - " ти не справжня мама". Для мене слово мама - означало обов'язкове ГГ. Але дитина постійно плаче, педіатр говорить, що дитина повинна бути біля груді максимум 15хв. і відповідно у нас змішане годування. 15хв. дитина на груді - потім я її зважую і колочу відповідну кількість суміші. Це був АД. Але вночі у мене була тільки грудь. Паралельно я постійно бігала з молокоотсосом і між годуваннями зціжувалась, збирала молоко, щоб менше суміші давати дитині. Так у мене було три тижні. Коли я приїхала додому, почала читати форуми. Тиждень дитину годувала тільки груддю без суміші, та вона мало набирала, постійно плакала - їй не вистачало мого молока. Пізніше я знайшла сайт "Молочні ріки". Буду відверта, я не дуже вірила в це, але я дужче хотіла годувати груддю. тож я зателефонувала і до мене прийшов консультант. Виклик у 2016 році коштував 500грн. за одну чи дві години ( точно не пам'ятаю). До мене прийшла консультант - молода дівчина ( мене це насторожило). Вона зробила певні гігієнічні налаштування, потім розпитала про мою ситуацію. Почала показувати як правильно прикладати до груді, які є методи прикладання, розповіла про систему догодування SNS. І що саме головне сказала, ЩО У МЕНЕ ВСЕ ВИЙДЕ І Я ЗМОЖУ ГОДУВАТИ ГРУДДЮ.  На період коли я переходила на грудь, дитина 60% їла грудного молока і 40% суміші ( та я ж продовжувала постійно зціджуватись між годуваннями). Консультант у мене провела замість зазначеного часу - майже півдня, почекала доки дитина проснеться ( за це доплату не робила). Дала свій номер телефона, розказала як використосувати систему догодовування, як можна її зробити в домашніх умовах ( фірми Medela коштувала дорогувасто), і розказала по якій схемі нам далі переходити на грудне годування. Це було не просто. Мене ніхто не розумів. Буду відверта, зараз я б такого не зробила. Та я ДУЖЕ хотіла годувати груддю і знала, що я це зможу. Результат. Моїй доці недавно виповнився рік. Ми йдосі на грудному годуванні. Довго вона вдень спала з сіською в "яснах". Місяців у 9 вона почала спати в день сама, хоча бувають дні, що спить на груді. Вночі йдосі ми їмо сіську. Тож немає мами яка б не могла годувати груддю. Це в СРСР мамочки були без молока. Дякую консультанту "Молочних рік", за допомогу в моєму не легкому шляху до ГГ.

2

Re: Відгук про роботу консультантів

Илона, спасибо большое за ваш отзыв! Мы очень рады вашим успехам! Гордимся тем, что вы смогли справиться со сложностями и наладить полноценное грудное вскармливание! <3

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" МТС (095)013-36-13, Киевстар (097)412-11-17
Закажите индивидуальную консультацию по Skype
Закажите товары для кормящих мам у нас в магазине