1

Тема: фламідез

Доброго дня!
Лор назначила фламідез, сказала, що треба поки припинити годувати, щоб приймати цей преперат. Діючі компоненти диклофенак і парацетамол, обидва дозволені при ГВ. В інструкції сказано, що з ГВ не сумісно. Підкажіть, що робити, будь ласка.
Препарат назначено, щоб зняти запальний процес, скоріше за все є лімфаденіт. Дитині рік і чотири.

2

Re: фламідез

Доброго дня!
Дійсно, всі складові препарату Фламідез повністю сумісні з ГВ:
Парацетамол (одна з діючих речовин препарату Фламідез) має дуже низький ризик при грудному вигодовуванні, дуже мало потрапляє в грудне молоко, повністю сумісний з ГВ. Американська академія педіатрії: парацетамол зазвичай сумісний з грудним вигодовуванням (AAP 2001).
Перелік основних лікарських засобів ВООЗ: сумісний з грудним вигодовуванням (WHO / UNICEF, 2002).
Диклофенак (одна з діючих речовин препарату Фламідез) має дуже низький ризик при грудному вигодовуванні, на 100% зв'язується з білками крові, тому практично не потрапляє в грудне молоко, повністю сумісний з ГВ. Не було виявлено жодних побічних ефектів на грудному вигодовуванні у новонароджених, чиї матері приймали його.
Серратіопептідаза (одна з діючих речовин препарату Фламідез) має низький ризик при грудному вигодовуванні, завдяки просто гігантській молекулі не має жодних шансів потрапити в грудне молоко, але навіть якщо потрапила б, то це просто білкова молекула, яка перетравлюється у шлунку (тому серйозні джерела вважають недостатніми докази ефективності лікування серратіопептідазою), повністю сумісний з ГВ.
Чому в інструкції є заборона на використання при ГВ? Тому що у нашій країні виробники не зобов'язані надавати результатів клінічних випробувань на безпеку та ефективність при реєстрації лікарського засобу. А такі дослідження дуже дорогі, та якщо не надали таких результатів, то не мають права писати, що "можна". На щастя, є інші, цивілізовані країни, де надання таких випробувань є обов'язковим, то ми й користуємося результатами їх праці.
Одужуйте!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

3

Re: фламідез

Дуже Вам дякую за обширну відповідь та пояснення!
Дякую, буду лікуватися)

4

Re: фламідез

А Лімфоміозот можна?

5

Re: фламідез

Добрий день!
Лімфоміозот навіть в  офіційній інструкції МОЗУ не має протипоказань при грудному вигодовуванні.
Одужуйте!

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

6

Re: фламідез

Ой! Дякую! Я в паніці і не подивилася інструкцію.