1

Тема: Обучение консультантов по ГВ осень 2019

Очень рада была стать частью осенней команды новых консультантов по ГВ, где заочно познакомилась со многими замечательными специалистами. Отдельное огромное спасибо великолепному лектору и куратору Оксане Бабиле за ее отзывчивость, ответственность, внимательность, очень информативному подходу в проведении вебинаров и решении задач. Также спасибо большое всем однокурсницам, которые поддерживали и продолжают поддерживать друг друга на этом новом поприще.  Спасибо организаторам за такую возможность!

2

Re: Обучение консультантов по ГВ осень 2019

Хочу выразить огромную благодарность  организации "Молочные реки", Ксении Соловей, а так же всем лекторам курса. Если честно, то я не ожидала такой массы полезной и новой информации. Закончив медицинский университет, я думала, что владею всей информацией по теме ГВ, ох, как я ошибалась... Курс отличный, организация на высшем уровне, спасибо за возможность просмотра вебинаров в любое время, так как я практически всегда была занята в это время, но все наверстала. А эти переживания перед экзаменом) спасибо, за эмоции. Жаль, что не попала на очную встречу(  Теперь собираюсь с мыслями и в путь. Надеюсь, на дальнейшее общение и поддержку! Спасибо,  ещё раз.

3

Дуже вдячна організації  «Молочним Рікам», за можливість навчання. Я навіть не могла собі мріяти , про таку шалену кількість інформації, яка розклала всі крапки над і. За ці нові, забуті емоції, перед іспитом, ніби час повернувся вроки студенства. Дякую, що привідкрили мені новий світ

4

Дякую організаторам "Молочні ріки" за якісну та корисну та інформацію. Ви не лише ведете боротьбу за грудне вигодовування Ви робите набагато більше- навчаєте лікарів та батьків ,ділитесь своїм досвідом, розвінчуєте міфи  . Отримала величезне задоволення навчаючись на курсі. Великим плюсом є те,що можна переглянути вебінар у записі. Ви неймовірні!!!!!!

5

Большое спасибо Молочным рекам за такой комплексный курс.
Очень много полезной информации. Все разложено по полочкам.

Я осталась очень довольна курсом. Лекторы дали большое количество важной и нужной информации. Все разложено по полочкам.
Все материалы, которые давались, - с доказательной базой. Это мне больше всего откликалось.
Помимо теоретической базы, лекторы постоянно делились с нами своим профессиональным опытом, разъяснять сотни нюансов, как бывает на практике. Такое нигде не прочитаешь. Думаю, эти знания бесценны.

6

Спасибі всім лекторам! Щиро дякую за можливість навчатися на курсі для консультантів ГВ у "Молочні ріки України"!!! Ви чудові! Неперевершені! А саме головне вам дійсно притаманні ХОРОШІ ЛЮДСЬКІ ЯКОСТІ, що не менш важливо в сучасному світі. Крім корисного, цікавого, інформативного навчального матеріалу в кожну підопічну ви вселяєте віру, впевненість для самовдосконалення не лише як спеціаліста, а і особистості. Спасибі за нові знання! І щиро бажаю вам в першу чергу благополуччя у ваших сім'ях та родинах, а також кар'єрного росту та нових звершень!

7

Безмежно дякую усім лекторам " Молочних рік" . Ви робите велику і потрібну роботу . Я безмежно щаслива , що стала частинкою цієї організації.  Я нарешті знайшла своє покликання і завдяки вам зрозуміла усю важливість цієї професії і просто закохалася в ГВ . Дякую вам за доступні пояснення , гнучкий і зручний графік навчання , за усю ту любов і підтримку , що ви вкладаєте. Ви найкращі!!!

8

Хочу подякувати усім лекторам за чудовий курс. Ви дали змогу глянути на світ ГВ по новому.
Усі лекції містять багато корисної інформації, а ще постійно додаються посилання на різні дослідження та цікаві статті. Зворотній зв'язок із лекторами налагоджений, тому, кожна із курсанток могла отримати відповідь на своє питання, за що теж велике спасибі

9

Хочу подякувати організації "молочні ріки". Я дуже щаслива, що прийняла рішення пройти навчання саме у вас. Такої корисної, важливої, подано доступно інформації навіть не очікувала. Дякую усім лекторам за посилання на дослідження, для мене було важливо, аби інформація була на основі доказової бази. Ярада, що тепер можу допогати жінкам надагоджувати процес грудного годування. Хто має сумніви, безперечно рекомендую пройти навчання.