1

Тема: Навчання консультантів з ГВ осінь 2020

Відгуки

Горячая линия по грудному вскармливанию "Молочные реки" (095)013-36-13, (097)412-11-17 +Viber
Закажите индивидуальную видеоконсультацию

2

Re: Навчання консультантів з ГВ осінь 2020

Наше обучение проходило 4 месяца. Могу с уверенностью сказать что это были очень насыщенные 4 месяца! Столько информации сколько мы получили - просто невозможно самостоятельно собрать. С нами работали различные специалисты,люди с огромным опытом! Спасибо за знания! И спасибо что занимаетесь таким ВЕЛИКИМ делом!

3

Всем рекомендую эту платформу для обучения))! Лекторы вложили душу и много знаний  для создания лекций и встреч! Было очень интересно,информативно ! Приятно,что курс проводили разные лекторы и каждый из них- профессионал в своей узкой специализации,помимо знаний о грудном вскармливании,что было очень интересно и полезно с практической точки зрения.
Спасибо большое за работу, которую вы проделали вместе с нами и путь, который мы прошли с вашей помощью!

4

Я очень довольна, что выбрала этот курс, столько информации и представить не могла)) Вся информация по последним источникам, показательным исследованиям и ссылками на них! Видно, что лекторы вкладывают душу в свое дело. Я получила колоссальное удовольствие обучаясь и получая новые знания. Выходя из него, чувствуешь себя настоящим специалистом!)

5

Спасибі лекторам курсу за нові інформативні знання, за їхню працю, терпеливість, бажання навчити, їхню людяність та віру в кожну, що дає бажання з своєї сторони навчатися та вдосконалюватися. Вебінари цікаві, змістовні, багато нової корисної інформації, а головне доказові. Час потрачений на дане навчання дійсно НЕ ДАРЕМНО!

Отредактировано Ірина Телінгер (01.02.2021 13:25:52)

6

Величезне дякую за можливість навчатися у найкращих!
Курс сподобався надзвичайно, отримала масу нових знань і навичок.

7

Курс насичений, інформативний. Мість усю необхідну доказову і сучасну інформацію щодо ГВ, здоров‘я жінки і дитини, розвитку, психології. Окремо порадувала, що серед лекторів є лікарі)))Рада, що обрала для навчання на консультанта саме «Молочні ріки». Кожен лектор - це окремо ціква жінка і спеціаліст, сильна, впевнена, ідейна. Дякую усім хто причетний до курсу, що ділитесь своїм досвідом, надихаєте!!!л

8

Я дуже рада що обрала саме Молочні Ріки . Лектори все дуже гарно і доступно пояснюють. Багато інформації,  яка подається дуже легко і чітко . Багато практики чим можна підтвердити свої знання . Під час лекцій спілкування з лектором і роз'яснення незрозумілих речей . А головне дуже практично для мам в декреті , адже лекції онлайн , а також є запис , який потім можна переглянути . А у кінці екзамен , який допомагає підтвердити отримані знання , а також практика з індивідуальним куратором. Безмежно дякую за можливість навчатися і за вашу любов, яку ви вкладаєте в цей курс.  Завдяки вам я здійснила свою мрію і можу допомагати іншим мамам .

9

Я щаслива, що вибрала курс саме в Молочних ріках. Велика вдячність всім лекторам, які змогли такий великий об'єм інформації легко і доступно донести всім курсантам. Курс виявися дійсно насиченим, адже ми отримали крім базових знань по грудному вигодовуванні ще й багато сучасної наукової інформації.
Дякую за підтримку і допомогу під час навчання і за те, що Ви робите таку життєвоважливу справу.
Дякуючи такому курсу багато хто з нас зможе розширити свій світогляд і поповнити мозок такими важливими знаннями.