1

Тема: Навчання консультантів по грудному вигодовуванні , весна 2021

Хочу подякувати всім лекторам , за такі цінні і важливі знання, які були надані за період навчання , ці знання неоціненні, з гордість буду нести це звання, консультант по грудному вигодовуванні

Отредактировано Олена1995 (13.06.2021 18:48:37)

2

Re: Навчання консультантів по грудному вигодовуванні , весна 2021

Я благодарю "Молочные реки" за отличный курс!Каждый вебинар- очень структурированный,с возможностью задать интересующие вопросы,всегда получить ответ,постоянная поддержка и мега талантливые и теплые преподаватели.Насыщенный курс, практические задания-это всё,что делает "сильным" и даёт очень большой толчок вперёд!Спасибо за бонусы-подарки,очень приятно получать ещё и материал для дальнейшей работы. Однозначно,курс будет интересным и новичкам,а так же тем,кто хочет ещё больше открывать границы!

3

Re: Навчання консультантів по грудному вигодовуванні , весна 2021

Час навчання пролетів швидко! Заняття проходили онлайн, кожен вебінар записувався, що зручно для працюючих у цей час, або при неможливості бути присутнім онлайн. Завжди можна подивитись запис в зручний для себе час.
    Вся організація курсів продумана, організатори постійно на зв‘язку.
    Атмосфера на вебінарах дуже дружня, навіть тепла. Сподобались усі лектори. Кожен професіонал у своїй сфері діяльності. Інформація свіжа, подається легко, але найголовніше надзвичайно цікава! Часом дізнаєшся такі факти про грудне вигодовування і увесь цей процес, що інакше як чудом не назвеш!) Повірте, байдужими ви не залишитесь!
     Після лекційного курсу йдуть практичні заняття з розбором реальних ситуацій з куратором. Це цікава і досить, як на мене, складна частина навчання.  Тут я зрозуміла всю серйозність та відповідальність  нашої професії.
    Курс буде цікавим для медичних працівників, при чому всіх напрямів, для тих, звичайно,  хто мріє опанувати професію консультанта з грудного вигодовування, а також жінкам , які годують чи планують годувати грудьми для власного досвіду.
     Дуже вдячна « Молочним рікам» за знання, а також за простоту та душевність. Рада, що обрала ваш курс! Успіхів вам та процвітання!!!

Отредактировано Алла Бутрій (01.07.2021 16:14:18)