Всесвітній тиждень грудного вигодовування в Україні 2020Соловей К.А., консультантка ГВ, перинатальный психолог

Соловей Ксенія Анатоліївна

Професійна діяльність:

 • Консультант по грудному вигодовуванню з 2002 року.

Особисті дані: Народилася в 1976 году, заміжня, дві дочки. Досвід годування грудьми - 4,5 роки на двох дочок.

Освіта:

 • 2001р. закінчила Московську фінансово-гуманітарну академію, Кваліфікація: Практичний психолог, Тема дипломної роботи: «Способи спілкування матері і дитини в період виношування».
 • 2002р. пройшла теоретичне і практичне навчання за курсом «Консультування з грудного вигодовування», який розроблений Центром перинатального виховання і підтримки грудного вигодовування «народжувати» на основі сучасних матеріалів ВООЗ / ЮНІСЕФ та міжнародної організації Ла Лече Ліг (LLL). Отримала кваліфікацію: «Консультант з грудного вигодовування». Документ про освіту: Сертифікат.
 • 2003р. пройшла початковий семінар-тренінг «Сучасне ведення лактації та грудного вигодовування», 18-Часве курс за програмою ВООЗ / ЮНІСЕФ. (м. Київ). Проводили його тренери з Центру підтримки лактації та грудного вигодовування ІПАГ АМН України, Навчально-методичного центру підтримки грудного вигодовування КМАПО ім. П.Л. Шупика. Документ про освіту: Сертифікат.
 • 2003р. пройшла переатестацію в Центрі перинатального виховання і підтримки грудного вигодовування «Народжувати». Підтвердила кваліфікацію: «Консультант з грудного вигодовування».
 • 2006р. брала участь в Першому міжнародному форумі недержавних організацій, які працюють в області материнства і дитинства «Сім'я від А до Я». Тема майстер-класу: «Роль консультанта з грудного вигодовування в життя жінки, що годує».
 • 2008р. прослухала семінар доктора Мішеля Одена (Великобританія) «Позитивні зміни в організації пологів - поліпшення якості життя».
 • 2009р. пройшла курс підвищення кваліфікації в Академії підвищення кваліфікації і професійної перепідготовки працівників освіти Російської Федерації за програмою «Психологічна підготовка майбутніх батьків до виховання дітей. Перинатальна психологія »в обсязі 150 академічних годин. Лектори: засновники перинатальної психології в Росії - М.Є. Ланцбург і Г.Г. Філіппова. Документ про освіту: свідоцтво.
 • 2011р. брала участь в I Всеукраїнської конференції з питань грудного вигодовування "Краплі життя", м.Київ. Виступала з доповіддю по грудному вигодовуванню.
 • 2011р. Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології, м.Київ. Виступала з доповідями по грудному вигодовуванню.
 • 2012р. Україно-канадський симпозіум з грудного вигодовування за участю Джека Ньюмена, м.Київ. Сертифікат.
 • Вебінари підвищення кваліфікации по грудному вигодовуванню «Новий рівень»
 • 2014р. брала участь у тренінгу «годування маленьких дітей та немовлят в  надзвичайних ситуаціях», м.Київ UNIСEF
 • 2016р. курс навчання в Київському міському моніторинговому центрі підтримки грудного вигодовування як слухач міжнародного курсу «Консультування з грудного вигодовування».
 • 2017 р. підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу Тетяни Кондрашової (консультант АКЕВ, консультант з лактації з міжнародною сертифікацією IBСLC, координатор проекту підвищення кваліфікації для консультантів «Новий рівень») за програмою: прикладання до грудей у ​​спільній динаміці діади мати-дитина, практичні прийоми допомоги при лактостазі .
 • 2018-2019рр пройшла в Київському Гештальт Університеті піврічну програму «гуманістичний підхід у психологічній роботі з дітьми та родиною». Тренери: Олександра Чиркова і Людмила Баталіна.
 • 2019р. Дводенний воркшоп організований Університетом Кента (Англія), з питань здоров'я матері і дитини (вагітність, пологи, годування грудьми, ментальне здоров'я матері).
 • 2019г. Тижневий регіональний семінар з оптимального годування дітей грудного та раннього віку для запобігання подвійного тягаря неналежного харчування в Європі і Центральній Азії. ВООЗ / ЮНІСЕФ / ІБФАН в Белграді, Сербія

Громадська діяльність

Автор проекту «Свято-акція в підтримку грудного вигодовування», яке проходить щорічно в першу неділю серпня у Києві при підтримці UNICEF України.

Участь в ЗМІ

З 2003 року і до цього дня виходять мої статті з грудного вигодовування, догляду за дитиною в журналі «Моя дитина». А також в інших виданнях - «Мир семьи», «Твій малюк» і ін.Беру участь в зйомках телепередач про грудне вигодовування і догляд за малюками (ТРК Київ «Про сім'ю», Новий канал «Запитай у лікаря», канал 1 + 1 «Сніданок», канал «Надія», Школа доктора Комаровського і ін.).

Моя ціль: Мені хотілося б, щоб якомога більше мам відчули радість материнства в спокої, радості і насолоді. Переконана, що життя з ГВ - це відповіді на багато і багато питань дитини, яка тільки освоюється в цьому світі. Якщо правильно використовувати цей дар, а це дійсно дар жінкам - годувати грудьми, можна бути дуже щасливою матір'ю, дружиною і просто людиною. Мамі має бути добре від годування грудьми! Якщо їй погано, вона відчуває біль, тривогу, невпевненість тоді - ми готові прийти їй на допомогу! Щаслива мама - щаслива вся сім'я <3


Замовити консультацію:
Дзвоніть/пишіть в вайбер: +380956132096, +380974121117, +380931372588

Відгуки==>

Соловей Ксения Анатольевна

Профессиональная деятельность:

 • Консультант по грудному вскармливанию с 2002 года.

Личные данные: Родилась в 1976 году, замужем, две дочки. Опыт кормления грудью - 4,5 года на двоих дочерей.

Образование:

 • 2001г. окончила Столичную финансово-гуманитарную академию, Квалификация: Практический психолог, Тема дипломной работы: «Способы общения матери и ребенка в период вынашивания».
 • 2002г. прошла теоретическое и практическое обучение по курсу «Консультирование по грудному вскармливанию», который разработан Центром перинатального воспитания и поддержки грудного вскармливания «Рожана» на основе современных материалов ВОЗ/ЮНИСЕФ и международной организации Ла Лече Лиг (LLL). Получила квалификацию: «Консультант по грудному вскармливанию». Документ об образовании: Сертификат.
 • 2003г. прошла начальный семинар-тренинг «Современное ведение лактации и грудного вскармливания», 18-часвой курс по программе ВОЗ/ЮНИСЕФ. (г.Киев). Проводили его тренеры из Центра поддержки лактации и грудного вскармливания ИПАГ АМН Украины, Учебно-методического центра поддержки грудного вскармливания КМАПО им. П.Л. Шупика. Документ об образовании: Сертификат.
 • 2003г. прошла переаттестацию в Центре перинатального воспитания и поддержки грудного вскармливания «Рожана». Подтвердила квалификацию: «Консультант по грудному вскармливанию».
 • 2006г. участвовала в Первом международном форуме  негосударственных организаций, которые  работают в области материнства и детства «Семья от А до Я». Тема мастер-класса: «Роль консультанта по грудному вскармливанию в жизни кормящей женщины».
 • 2008г. прослушала семинар доктора Мишеля Одена (Великобритания) «Позитивные изменения в организации родов - улучшение качества жизни».
 • 2009г. прошла курс повышения квалификации в Академии повышения квалификации и профессиональной переподготовки работников образования Российской Федерации по программе «Психологическая подготовка будущих родителей к воспитанию детей. Перинатальная психология» в объеме 150 академических часов. Лекторы: основатели перинатальной психологии в России - М.Е. Ланцбург и Г.Г. Филиппова. Документ об образовании: свидетельство.
 • 2011г. участвовала в I Всеукраинской конференции по вопросам грудного вскармливания "Капли жизни", г.Киев. Выступала с докладом по грудному вскармливанию.
 • 2011г. Всеукраинская научно-практическая конференция по перинатологии, г.Киев. Выступала с докладами по грудному вскармливанию.
 • 2012г. Украино-канадский симпозиум по грудному вскармливанию с участием Джека Ньюмена, г.Киев. Сертификат.
 • Вебинары повышения квалификации по грудному вскармливанию «Новый уровень»
 • 2014г. принимала участие в тренинге «Годування маленьких дітей та немовлят в надзвичайних ситуаціях», г.Київ UNIСEF
 • 2016г. курс обучения в Киевском городском мониторинговом центре поддержки грудного вскармливания как слушатель международного курса «Консультирование по грудному вскармливанию».
 • 2017 г. повышение квалификации на семинаре-тренинге Татьяны Кондрашовой (консультант АКЕВ, консультант по лактации с международной сертификацией IBСLC, координатор проекта повышения квалификации для консультантов «Новый уровень») по программе: прикладывание к груди в совместной динамике диады мать-ребенок, практические приемы помощи при лактостазе.
 • 2018-2019гг прошла в Киевском Гештальт Университете полугодичную программу  «Гуманистичный подход в психологической работе с детьми и семьёй». Тренеры: Александра Чиркова и Людмила Баталина.
 • 2019г. Двухдневный воркшоп организованный Университетом Кента (Англия), по вопросам здоровья матери и ребенка (беременность, роды, кормление грудью, ментальное здоровье матери).
 • 2019г. Недельный региональный семинар по оптимальному кормлению детей грудного и раннего возраста для предотвращения двойного бремени ненадлежащего питания в Европе и Центральной Азии. ВОЗ/ЮНИСЕФ/ИБФАН в Белграде, Сербия

Общественная деятельность

Автор проекта «Праздник-акция в поддержку грудного вскармливания», который ежегодно проходит в первое воскресение августа в Киеве при поддержки UNICEF Украины.

Участие в СМИ

С 2003 года и до сего дня выходят мои статьи по грудному вскармливанию, уходу за ребенком в журнале «Мой ребенок». А также в других изданиях - «Мир семьи», «Твой малыш» и др.

Принимаю участие в съемках телепередач о грудном вскармливании и уходу за малышами (ТРК Киев «Про семью», Новый канал «Запитайте у лікаря», канал 1+1 «Сніданок», канал «Надія», Школа доктора Комаровского и др.).

Моя цель: Мне хотелось бы, чтобы как можно больше мам ощутили радость материнства в спокойствии, радости и наслаждении. Убеждена, что жизнь с ГВ - это ответы на многие и многие вопросы ребенка, который только осваивается в этом мире. Если правильно использовать этот дар, а это действительно дар женщинам - кормить грудью, можно быть очень счастливой матерью, женой и просто человеком. Маме должно быть хорошо от кормления грудью! Если ей плохо, она испытывает боль, тревогу, неуверенность тогда - мы готовы прийти ей на помощь! Счастлива мама - счастлива вся семья <3


Заказать консультацию:

Позвоните/напишите в вайбер: +380956132096, +380974121117, +380931372588

Отзывы==>