Аристархова Любов

Аристархова Любов

Консультантка з ГВ Молочні ріки України Аристархова Любов

Особистий досвід грудного вигодовування: загалом 5 років і 9 місяців на трьох дітей.

Базове навчання з грудного вигодовування:

  • 2015р. – курс від Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» тривалістю 150 годин

Додаткове навчання з грудного вигодовування:

  • 2016р. пройшла навчання в Київському міському моніторинговому центрі підтримки грудного вигодовування як слухач міжнародного курсу «Консультування з грудного вигодовування».
  • вебінари підвищення кваліфікації з грудного вигодовування «Новий рівень».
  • 2017р. підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу Тетяни Кондрашової (консультант АКЕВ, консультант з лактації з міжнародною сертифікацією IBLCE, координатор проекту підвищення кваліфікації для консультантів «Новий рівень») за програмою: прикладання до грудей у ​​спільній динаміці діади мати-дитина, практичні прийоми допомоги при лактостазі.

Досвід роботи в темі грудного вигодовування:

  • З 2015р. активно практикую офлайн і онлайн, читала лекції у пологовому будинку.

Зараз працюю: Онлайн. Консультантка з ГВ Молочні ріки України Аристархова Любов
Про себе:
Коли я народила свого першого сина, то зіткнулася з багатьма труднощами, що стосуються грудного вигодовування. На жаль, про «Молочні ріки» я в той час нічого не знала, а від лікарів отримати кваліфіковану допомогу я не змогла. Мені довелося по крихтах збирати інформацію в інтернеті, книгах і журналах для мам. Ось так я і вчилася справлятися зі своїми проблемами в годуванні згрудьми на власних помилках і завдяки знайденій інформації, потроху набираючись досвіду.

Зрештою, я успішно впоралася з труднощами і годувала сина до 1 року і 7 місяців. З донькою мені вже вдалося уникнути подібних проблем. Але пізніше я зіткнулася з іншою неоднозначною ситуацією. Завагітнівши третім малюком, я не була впевнена, чи буде безпечним для нього продовжувати годувати доньку грудьми. Але, почитавши кваліфіковану інформацію на цю тему і проконсультувавшись з лікарем, після недовгих вагань я вирішила продовжувати годувати, адже моя маленька у віці 1 рік і 2 місяці ще не була готова відмовитися від маминого молока. В результаті годування ми поступово закінчили в третьому триместрі.

Вважаю, дуже важливим було те, що моя дівчинка не була різко відірвана від грудей і не отримала при відлученні психологічної травми. Третього синочка я годувала довго і з великим задоволенням, вирішивши, що закінчу тільки тоді, коли він буде до цього готовий. В результаті відлучення від грудей пройшло легко і комфортно для нас обох.

Мій шлях до консультантки з ГВ

У моєму оточенні у переважної більшості мам виникали серйозні труднощі з грудним вигодовуванням, які часто закінчувалися сумно – відлученням від грудей малюків в ранньому віці 2-4 місяців. Дивитися на це було дуже сумно. Часто подруги зверталися до мене за порадою як до досвідченої мамі. І в ряді випадків мені вдавалося їм допомогти, виходячи з власного досвіду, але, на жаль не завжди, тому що не вистачало знань. І ось тоді, вже знаючи про центр «Молочні ріки», я вирішила пройти навчання і стати консультантом по грудному вигодовуванню, з`єднавши великий особистий досвід з сучасними кваліфікованими знаннями про годування грудьми.

Тепер я маю можливість не тільки допомагати молодим мамам долати труднощі з грудним вигодовуванням відразу після їх виникнення, а й навчити їх, як можна ці труднощі попередити.
На початку мого материнства саме такої кваліфікованої інформації та допомоги мені не вистачало.
Адже це дозволило б уникнути багатьох проблем.

На щастя, зараз в українських мам є всі можливості успішно і тривало годувати грудьми своїх малюків і отримувати від цього  задоволення!

Більше про ГО «Молочні ріки України»

Наша сторінка в Instagram

Проблеми з грудним вигодовуванням? Звертайтеся!