Щегельська Вікторія

Щегельська Вікторія

Консультантка з ГВ Молочні ріки України Щегельська Вікторія

Особистий досвід грудного вигодовування: в цілому 6,3 роки на двох дітей

Базове навчання з грудного вигодовування:

  • 2007р. – курс від Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» тривалістю 150 годин

Додаткове навчання з грудного вигодовування:

  • 2011р. брала участь в I Всеукраїнської конференції з питань грудного вигодовування «Краплі життя»,
  • 2011р. брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з перинатології, м.Київ,
  • 2012р. Брала участь в Україно-канадському симпозіумі по грудному вигодовуванню за участю канадського педіатра Джека Ньюмана, IBCLC.
  • Вебінари підвищення кваліфікації з грудного вигодовування «Новий рівень» (http://www.new-degree.ru/)
  • 2016р. Курс навчання в Київському міському моніторинговому центрі підтримки грудного вигодовування як слухач міжнародного курсу «Консультування з грудного вигодовування».
  • 2017 р. підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу Тетяни Кондрашової (консультант АКЕВ, консультант з лактації з міжнародною сертифікацією IBLCE, координатор проекту підвищення кваліфікації для консультантів «Новий рівень») за програмою: прикладання до грудей у ​​спільній динаміці діади мати-дитина, практичні прийоми допомоги при лактостазе .

Досвід роботи в темі грудного вигодовування:

  • З 2007р. активно практикую офлайн і онлайн, брала участь у багатьох ефірах, читаю лекції,працювала як волонтер у пологовому будинку, володію методикою безболісного та ефективного масажу грудей при застоях молока, прибираю ущільнення.

Зараз працюю: Онлайн. Консультантка з ГВ Молочні ріки України Щегельська Вікторія

Про себе:
До рішення стати консультантом з лактації я прийшла завдяки своїй дитині Дашеньці. Це вона, ще в утробі, підштовхнула мене до самонавчання з грудного вигодовування. Так як у моїй сім’ї мене навчити було нікому, я звернулася до групи «Молочні ріки», записалася на семінар для вагітних, де отримала вичерпну інформацію про догляд за дитиною та грудне вигодовування. Молочні феюшки навчили мене всьому, що допомогло мені стати щасливою мамою. Тоді мені й захотілося стати консультантом і робити щасливими мам та їхніх діток. Мені б дуже хотілося, щоб мами стали сприймати природне вигодовування як норму, а не нонсенс і перестали відносити себе до немолочних. Адже найчастіше незнання – це перший щабель до раннього відлучення від грудей.
Хочеться, щоб таких відлучень ставало менше, а щасливих мам, що годують, і здорових діток – більше.

Більше про ГО «Молочні ріки України»

Наша сторінка в Instagram

Проблеми з грудним вигодовуванням? Звертайтеся!