Баловнєва Тетяна

Баловнєва Тетяна

Консультантка з ГВ громадська організація «Молочні ріки України» Національний рух в підтримку грудного вигодовування м. Київ Баловнєва Тетяна

Особистий досвід грудного вигодовування: в цілому 6,6 роки на трьох дітей

Базове навчання з грудного вигодовування:

  • 2017р. – курс від Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» тривалістю 150 годин
  • 2021р. – Курс по родинному сну від «Новий рівень»

Додаткове навчання з грудного вигодовування:

  • вебінари підвищення кваліфікації з грудного вигодовування «Новий рівень».

Досвід роботи в темі грудного вигодовування:

  • З 2017р. активно практикую офлайн і онлайн, брала участь у багатьох ефірах, читаю лекції, працювала як волонтер у пологовому будинку.

Зараз працюю : Онлайн/Офлайн (Київ) консультантка з ГВ Молочні ріки
Про себе:
Завагітнівши старшою донькою, я твердо вирішила, що годуватиму грудьми, адже як взагалі інакше. Мене мама годувала до 3-х місяців тільки тому весь час вагітності я готувалась, ходила на різні лекції, читала книги з підготовки до пологів та організації ГВ і це дало свої плоди. У мене не було проблем, дитина набирала до півроку по кг/міс, все було дуже легко, аж до відмови від грудей у ​​1.5 року на тлі другого триместру наступної вагітності (тоді я ще була твердо впевнена, що це самовідлучення і раділа).


З другою дитиною проблем так само не було мало, але стабільно. І в цей період, я потрапила в чат мам «Молочних рік» і жахнулася, жахнулася від тієї кількості мам, які не можуть годувати, від тих порад, які отримують у медичних установах, від близьких і т.д. Я твердо вирішила, що не можу сидіти склавши руки і пішла вчитися, щоб стати консультантом.


Це неймовірні відчуття, коли ти допомагаєш мамам, коли малюк бере груди, коли у жінки приходить розуміння, що вона може отримувати кайф від годування, а не мучитися і чекати на закінчення.


Моя мрія, щоб усі дітки отримували ГМ, а мами насолоджувалися годуванням та єднанням зі своїми малюками, адже цей період так швидко минає, а закладка здоров`я залишається нашим діткам на все життя.

Більше про ГО «Молочні ріки України»

Наша сторінка в Instagram

Проблеми з грудним вигодовуванням? Звертайтеся!