Консультація з виїздом до вас додому

Ми виїжджаємо на особисту консультацію з грудного вигодовування по Києву і за місто — вранці, вдень і ввечері.

від 2300 грн
Київ (+передмістя)
2 год або довше

Консультація з грудного вигодовування вдома Київ та передмістя

Консультація з грудного вигодовування вдома Київ та передмістя. З турботою про вас ми вибудовуємо індивідуальну консультацію так, щоб допомогти вам зробити життя з малюком більш зрозумілим і, наскільки це можливо, передбачуваним та розв’язати наявні проблеми. 

Що передбачає ця послуга?

  • Це 2 години роботи з експерткою (тривалість може бути більшою, але це сплачується додатково +600 грн 30 хв).
  • На консультації ми працюємо з одним запитом (наприклад, нестача молока, лактостаз, сон дитини чи початок прикорму). Новий запит — нова консультація.
  • Після виїзду консультантка буде з вами на зв’язку ще 2 тижні, підтримуючи вас у текстовому режимі (з 9:00 до 18:00). Вона відповідатиме на ваші повідомлення, щойно в неї буде можливість. Якщо вам потрібно більше часу бути на зв’язку з консультанткою, це сплачується додатково.

Як відбувається консультація?

  • На консультації наша фахівчиня вислухає всі подробиці, ваші запитання та турботи. 
  • Вона проаналізує історію вашого годування, сну чи догляду за дитиною (залежно від теми консультації). Відповість на всі запитання, розвіє сумніви, підтримає. 
  • Консультантка допоможе опанувати практичні навички відповідно до вашого запиту. Наприклад, проведе тренінг з ефективного і комфортного прикладання малечі до грудей. Підкаже, як знайти зручні пози для годування залежно від ситуації. Навчить вас догодовувати дитину не з пляшки, якщо є на це запит. Ознайомить вас із ефективними техніками збільшення кількості молока. Навчить безболісного зціджування та самомасажу молочних залоз, якщо це потрібно.
  • Врешті, консультантка разом із вами складе план виходу із проблемної ситуації.

За потреби після консультації вам надішлють додаткові матеріали, щоб ваша подальша робота була максимально ефективною.

Після консультації у вас буде чітке розуміння, що зараз важливо для вас і вашого малюка.

Ми працюємо саме з вашим запитом, тож індивідуальний підхід від нас і наполегливе виконання вказівок від вас на виході дають добрий результат.

Як підготуватися до консультації?

  • Нам важливо буде працювати з мамою та дитиною, тому не відправляйте маля на прогулянку з родичами. 
  • Продовжуйте своє звичайне життя: годуйте дитину як завжди, якщо вона на грудному вигодовуванні. Якщо дитина на змішаному чи штучному годуванні — будь ласка, за годину до консультації не давайте суміші. Або якщо дуже треба, давайте не весь об’єм.  
  • Перед консультацією не потрібно спеціально прибирати вдома. Ми розуміємо, що це може забирати купу енергії, а вам вона ще знадобиться! Ми були на вашому місці та знаємо, що бути мамою немовляти буває непросто, тому ми спокійно ставимося до будь-якого вигляду житла.  

Підготуйте список запитань заздалегідь, щоб консультація пройшла максимально якісно для вас.