Відеоконсультація

Проводимо відеоконсультації з грудного вигодовування для мам — комфортно, у звичному для вас середовищі. Варто лише визначитися зі зручним часом! Це ефективний варіант допомоги з нашими досвідченими фахівчинями.

від 1800 грн
Увесь світ
1,5 годин + 2 тижнева підтримка

Відеоконсультація онлайн з ГВ

Відеоконсультація онлайн з ГВ

Що передбачає ця послуга?

Це 1,5 години відеозв’язку з експерткою на будь-якому майданчику (Viber, Telegram, Messenger fb). На консультації ми працюємо тільки з одним запитом (наприклад, нестача молока, лактостаз, сон дитини чи введення прикорму). Новий запит — нова консультація. 

Також надаємо подальшу 2-тижневу підтримку в текстовому режимі.

Як відбувається консультація?

  • На консультації наша фахівчиня вислухає всі подробиці, ваші запитання та турботи. 
  • Вона проаналізує історію вашого годування, сну чи догляду за дитиною (залежно від теми консультації). Відповість на всі запитання, розвіє сумніви та підтримає. 
  • Експертка допоможе вам опанувати практичні навички.
  • Разом із вами складе план виходу із проблемної ситуації.

Консультантка має макет грудей і немовляти для того, щоб бути максимально корисною, показати ефективне прикладання та допомогти вам навчитися зручних поз для годування, варіантів догодовування або зціджування, якщо це потрібно.

По завершенні відеозв’язку вам додатково надішлють матеріали, щоб ваша подальша робота була максимально результативною. Після консультації ви можете зв’язуватися зі своєю експерткою в письмовому режимі з 9:00 до 18:00. Вона відповідатиме, щойно в неї буде можливість. 

Ми працюємо саме з вашим запитом, тож індивідуальний підхід від нас і наполегливе виконання вказівок від вас у підсумку дають добрий результат.

Як підготуватися до відеоконсультації?

  • Добре, якщо поруч із вами буде помічник, який зможе показати загальний план і деталі годування (направить камеру). Адже ви самі найімовірніше будете зайняті.
  • Підготуйте список запитань заздалегідь, щоб консультація пройшла максимально якісно для вас.