Тренінг з грудного вигодовування

Тренінг для фахівців. Удосконалюємо практичні навички. 3 модуль

від 2000 грн
Київ, вул.Костянтинівська, 46-52
2 дні

Для кого: консультанток з грудного вигодовування (нашої школи чи іншої).

Набираємо групу не більше 12 осіб, щоб під час тренінгу кожна з учасниць мала змогу максимально ефективно відрацювати навички, яких ми будемо навчати.

Програма:

1 день: прикладання до грудей

  • Працюватимемо в парах, щоб відчути власні особисті психологічні кордони і кордони клієнток. Знайдемо зручне і найбільш підходяще місце для консультування.
  • Присвятимо час питанням прикладання дитини до грудей: будемо працювати в парах, шукати практичні вирішення різних ситуацій через рольову гру – побудемо як в ролі консультанток, так і в ролі матерів, щоб зрозуміти, що кожна відчуває, як краще допомогти. Ми покажемо вам масу лайфхаків в роботі із складними випадками.
  • На останок: проведемо в нашому колі мозковий штурм, розробимо протокол безпечного використовування накладок на соски.

2 день: м’яке зціджування

  • Теоретична частина: лімфа, її рух. Розробка особистої футболки-помічниці, яка допоможе зрозуміти, як поставити руки при зціджуванні, щоб вони не втомлювалися, і щоб не зробити боляче годуючій мамі.
  • Гімнастика для рук, щоб укріпити м’язи пальців.
  • Лімфодренажний масаж, пом’якшення ареоли тиском, гімнастика для грудей – практичне відпрацювання. Сила натискання на груди під час зціджування – зрозуміємо яка вона.
  • Зціджування лежачи/стоячи – практикум. (Проводитиметься на годуючих учасницях групи).
  • На останок: ознайомимось з аксесуарами для годування грудьми, навчимось ними користуватися впевнено і комфортно, розповімо, які є лайфхаки. Проведемо тренування з альтернативного догодовування.

Бонус тренінгу: спілкування у колі колег поза навчанням. Ви відчуєте підтримку і розділите з нами особливу атмосферу нашого професійного кола.

Авторки і ведучі тренінгу: Ксенія Соловей, Віктория Шипунова і Вікторія Щегельска, консультантки ГО Молочні ріки України, спільний стаж допомоги матусям в темі грудного вигодовування – близько 50 років ! Нам є чим з вами поділитися!

Після тренінгу ви відчуєте набагато більше впевненості у своїх силах, як консультатка! І велике бажання швидко спробувати все, про що дізналися на тренінгу на практиці.