Творча майстерня з грудного вигодовування

Тренінг для фахівців. Удосконалюємо практичні навички та впевненість.

4000 грн
Київ
2 дні

Тренінг з грудного вигодовування

Для кого наш тренінг з грудного вигодовування: консультантів/ок з грудного вигодовування (нашої школи чи іншої).

Набираємо групу до 12 осіб, щоб під час тренінгу кожна з учасниць мала змогу максимально ефективно відрацювати навички, яких ми будемо навчати.

Програма:

1 день: прикладання до грудей

  • Працюватимемо в парах, щоб відчути власні особисті психологічні кордони і кордони клієнток. Знайдемо зручне та найбільш відповідне місце для консультування.
  • Присвятимо час питанням прикладання дитини до грудей: будемо працювати в парах, шукати практичні вирішення різних ситуацій через рольову гру – побудемо як в ролі консультанток, так і в ролі матерів, щоб зрозуміти, що кожна відчуває, як краще допомогти. Ми покажемо вам масу лайфхаків в роботі з складними випадками.
  • На останок: проведемо в нашому колі мозковий штурм, розробимо протокол безпечного використовування накладок на соски.

2 день: догодовування та м’яке зціджування

  • Працюємо в групах по темі альтернативного догодовування. Мозговий штурм – як говорити з мамою, щоб упевнити її давати догодовування альтенативним способом.
  • Ознайомимось з аксесуарами для годування грудьми, навчимось ними користуватися впевнено та комфортно, розповімо, які є лайфхаки.
  • Теоретична частина: здоров’я молочних залоз. Розробка особистої футболки-помічниці, яка допоможе зрозуміти, як поставити руки при зціджуванні, щоб вони не втомлювалися, й щоб не зробити боляче годуючій мамі.
  • Лімфодренажний масаж, пом’якшення ареоли тиском, гімнастика для грудей – практичне відпрацювання. Сила натискання на груди під час зціджування – зрозуміємо, яка вона.
  • Зціджування – практикум.

Бонус тренінгу: спілкування у колі колег поза навчанням. Ви відчуєте підтримку й розділите з нами особливу атмосферу нашого професійного кола.

Авторки та ведучі тренінгу: Ксенія Соловей, Віктория Шипунова, консультантки ГО Молочні ріки України, спільний стаж допомоги матусям у темі грудного вигодовування – близько 35 років! Нам є чим з вами поділитися!

Тренінг з грудного вигодовування допоможе вам відчути набагато більше впевненості у своїх силах, як консультанта з грудного вигодовування! І велике бажання швидко спробувати все, про що дізналися на тренінгу на практиці.

Адреса: м.Київ, вул. Костянтинівська 46/52 кв. 2