Тиждень грудного вигодовування 2023

Тиждень грудного вигодовування 2023

Вже скоро початок серпня!
І ми готуємо свято ГВ – воно пройде 5 серпня, 11:00-19:00!

Ви ж пам’ятаєте, чому присвячений перший тиждень серпня кожного року по всьому світу? Це тиждень підтримки грудного вигодовування 2023! І у нас чудова новина – ми разом з ТМ Babysss готуємо для наших мам Свято ГВ!

Зараз в нас так багато тривоги, болю… країна живе під час війни. Ми вважаємо, що саме зараз дуже важливо попіклуватися про себе і трохи відпочити, зустрітися з людьми, які розділяють наші цінності. Тому запрошуємо в наше спільне тепле коло вагітні та готуючи грудьми родини, а також тих, хто вже відгодував, але теплі спогади о гв зовут вас в наше коло, а також однодумців і лактивістів.

тиждень грудного вигодовування 2023
Тиждень грудного вигодовування 2023

Цікаво, що в цьому році ми проведемо вже тринадцяте свято! І, не зважаючи на війну, воно відбудеться в нашому улюбленому місці – парку їм. Т.Шевченка в Києві! Біля парку поруч є метро, тож в випадку повітряної тривоги всі гості свята зможуть сховатися там.

Зараз ми створюємо майданчик, збираємо лекторів і партнерів, замислюємося над тим, як організувати не тільки лекції, але й улюблені вами локації відпочинку для матусь і розваги для діточок. А ще буде ярмарок товарів для мам і малюків. Та, звісно, конкурси і розіграші!

Ми поступово будемо знайомити вас із розкладом – слідкуйте за анонсами на сторінці в Instagram

Як ми святкували Міжнародний тиждень підтримки грудного вигодовування минулого року