Кобильченко Марина

Кобильченко Марина

Консультантка з ГВ Молочні ріки України, доула, ментор курсів з підготовки до пологів, тейпіаторка Кобильченко Марина

Особистий досвід грудного вигодовування: 1 рік 10 міс.

Базове навчання з грудного вигодовування:

  • 2023 р. – курс від Національного руху в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», згідно настанов ВОЗ/ ЮНІСЕФ, тривалістю 150 годин

Додаткове навчання з грудного вигодовування:

Досвід роботи в темі грудного вигодовування:

  • З 2023 року консультую офлайн з питань грудного вигодовування Консультантка з ГВ Молочні ріки України Кобильченко Марина

Про себе:

Мій шлях годування дитини проходив через проблеми з прикладанням, глибокі тріщини, догодовування сумішшю та незліченну кількість лактостазів. Але саме власний досвід допоміг сформувати два фундаментальні правила, які рятували мене з першого дня народження сина. Це актуальна інформація про лактацію та своєчасна підтримка годуючої мами.

Поштовхом піти навчатися в «Молочні ріки України» став рік практики доулою. Бо саме в пологовій залі я не побачила єдиного підходу до грудного вигодовування. Були тільки марні спроби прикласти дитину до грудей, масові годування сумішами з 2 доби життя новонародженого та сльози жінки від нереалізованого бажання годувати природньо.

Я мрію, щоб годування грудьми стало чимось рутинним і буденним, а задоволених та здорових тандемів ставало з кожною хвилиною більше.

Більше про ГО «Молочні ріки України»

Наша сторінка в Instagram

Проблеми з грудним вигодовуванням? Звертайтеся!